Jagame reisiinfot!

Nov 13, 2010   //   postitas Maris   //   Reisinõu  //  9 kommentaari

foto Jagame reisiinfot!

Mõned nädalad tagasi tekkis mul mõte koguda kokku kõik veebiaadressid, mis reisimisega seoses kuidagi kasulikud või informatiivsed tunduvad, et ma neid järgmisele reisile minnes enam uuesti otsima ei peaks hakkama. Olin kaalumas erinevaid variante linkide salvestamiseks, kui mulle pähe torgatas, et selle asemel, et seda infot ainult enda jaoks talletada, võiksin ma seda ju ka kõigi teiste reisihuvilistega jagada.

Mulle ei meenunud ühtegi Eesti veebi, mis keskenduks konkreetselt seljakotireisijate teemadele, ilma et tegemist kellegi isikliku blogiga oleks. Hakkasin mõtlema, et iseseisvale reisijale hea info ühte kohta kogumine võiks osutuda väärt teejuhiks nii neile, kes oma esimesele seljakotireisile lähevad kui ka neile, kes juba mitmendat korda teele asuvad, sest paarikümne hea veebiaadressi asemel oleks vaja meelde jätta ainult üks.

Mõeldud tehtud. Registreerisin aadressi reisi.info, mis tundus antud ettevõtmisele kuidagi õige nimi olevat. Sellele järgnes pisut kujundamist ja tehnilist seadistamist ning see on siis tulemus. Küll kaugeltki mitte lõplik, sest antud lehe näol on tegemist ilmselt ühega nendest, mis kunagi valmis ei saa ja mille sisutihedus ning edasine areng eeskätt kaasreisijate huvist ja armust toitub.

Tänaseks olen siia üles riputanud oma enda ja paljude teiste poolt mulle saadetud reisisaitide edetabeli ühed parimad palad. Nt võib leida infot erinevate riikide, viisatingimuste, terviseohutuse, kindlustuse, piletite, reisiblogide jm säärase kohta. Linke ja ettepanekuid saab jätta lehe all paiknevasse kontaktikasti. Kõik head ettepanekud jõuavad siia lehele üles. Eks seda kõike annaks veel mitmes suunas edasi arendada, eriti kui kaasalööjaid leidub.

Oma senistest reisikogemustest võin öelda, et ühed väärtuslikumad vihjed ja nõuanded sihtkohtade ja reisimise kohta üldiselt olen saanud just teistelt reisijatelt. Niisiis jagagem üksteisega oma reisiinfo salasahvreid ja andkem oma tagasihoidlik panus sellele, et julgustada inimesi koduvabariigist väljapoole reisima ja oma maailma avardama, et nad siis uutest ideedest pakatades tagasi tuleksid ja suuri tegusid teeksid!

9 kommentaari

 • Väga tore mõte, ja au+kiitus selle kiire teokstegemise eest!

  Vaatasin siin ringi ja kohe käis peast läbi, et mõned rubriigid töötaksid väga hästi rohkem wikilikuna ehk siis sellisena, kus sisu osas on viimane sõna tervel kogukonnal. Võibolla Sul midagi sellist juba plaanis; igal juhul tore, et selline reisisait nüüd juures.

 • Oi, aga pole üldse paha mõte:) Super! Kui peaksime reisile minema, siis enne kasutame ja pärast saadame siia oma reisiinfot!

 • Aitäh! Andrus, see on väga hea mõte. Pean natukene nuputama, kuidas seda tehniliselt teostada. Esialgu saab linke saata alloleva kontaktivormi kaudu ja registreerides ka postitusi kirjutada, aga kindlasti oleks mugavam ja operatiivsem, kui igaüks saaks ise linke üles panna.

 • Nojah, backpackerite jaoks ikka midagi on ka.
  http://karavanserai.bluemoon.ee/

 • Tänud vihje eest! Mina nt seda saiti ei teadnudki :) Lisasin ka siia Info riigiti lehele.

 • Kõik, mis mind huvitas oli inglise keeles. Kahju, mulle pole sellest abi.

 • hOur company provides a wide variety of pills. Visit our health contributing portal in case you want to look better. Our site offers a wide variety of non prescription drugs. Look at our health site in case you want to look healthier with a help of general health products. Our company provides a wide variety of non prescription drugs. Visit our health website in case you want to feel better with a help general health products. Our company offers safe general health products. Visit our health contributing portal in case you want to strengthen your health. Our company offers a wide variety of health products. Take a look at our health contributing portal in case you want to strengthen your health. Our company provides a wide variety of non prescription products. Visit our health website in case you want to to improve your health with a help general health products.
  Our company offers a wide variety of non prescription drugs. Take a look at our health website in case you want to to feel healthier with a help generic supplements. Our company offers a wide variety of non prescription products. Take a look at our health portal in case you want to feel better with a help health products. Our company provides herbal non prescription products. Visit our health contributing portal in case you want to feel better. Our company offers a wide variety of non prescription products. Look at our health website in case you want to to improve your health with a help of generic supplements. Our company offers safe general health products. Look at our health contributing site in case you want to feel healthier.

 • Test. Please ignore.

Jäta kommentaar